• WYRÓŻNIENIE W KOLEJMYM KONKURSIE

    Uczennica naszej szkoły

    Anna Szymańska z klasy 7b

    otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Plakat z hasłem antytytoniowym.

    Organizatorem konkursu był Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

    Uczennicę przygotowała pani Agata Sowa.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • English Challenge 2023

    Dnia 6 czerwca 2023 odbył się finał Gminnego Konkurs z Języka Angielskiego „English Challenge 2023” w Nowej Sarzynie. Naszą szkołę reprezentowała czwórka uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnych. Byli to Klaudia Mścisz, Maxymilian Szuba, Julia Kłakowska i Izabela Kiełbowicz. W kategorii klas 5-6 Maxymilian Szuba zajął pierwsze miejsce, natomiast Izabela Kiełbowicz uplasowała się na drugiej pozycji w kategorii klas 7-8. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

  • JESTEŚMY NAJLEPSI !

    Polonistyczne pasmo sukcesów naszych uczniów

    Marcelina Kurlej z kl.7a zdobyła I nagrodę w XII Podkarpackim Konkursie Twórczości Literackiej „ Gdy słowa dojrzewają”, wyróżnienia w tym konkursie otrzymały:

    Edyta Sobota z kl.8a ( proza) oraz Urszula Smycz z kl.6b ( poezja).


    6.06 .2023 roku w Zespole Szkół im. S. Staszica w Jeżowem odbyła się uroczysta gala laureatów Konkursu „Gdy słowa dojrzewają”. O jego randze świadczy fakt,że jest on objęty patronatem

    m.in. Oddziału Związku Literatów Polskich w Rzeszowie, ogólnopolskiego kwartalnika literackiego „ Fraza”oraz Stowarzyszenia Literackiego „ Witryna” w Stalowej Woli. W tym roku wzięło w nim udział 87 uczniów z pięciu województw. Prace były oceniane w dwóch kategoriach: proza i poezja. Nasze uczennice wykazały się talentem, kreatywnym spojrzeniem na codzienność i humorem. Czy zastanawialiście się, jak szkolną i nie tylko, rzeczywistość może spostrzegać długopis? Błyskotliwy, humorystyczny, ze swadą napisany tekst to dzieło Marceliny Kurlej, które zachwyciło i rozbawiło jury konkursu.”Teksty są świadectwem twórczego podejmowania pewnych konwencji,nawiązywania do popularnych dzieł literackich oraz kreowania własnych postaci i zdarzeń w ich duchu”- tak o literackich próbach uczestników mówił twórca konkursu-p. R. Mścisz.

    Zachęcamy wszystkich do podejmowania literackich prób i tworzenia własnych tekstów, aby w przyszłości dołączyli do grona laureatów tego znaczącego konkursu. Zostań pisarzem, poetą już dziś!




    12.06.2023 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym odbył się

    XV Ponadpowiatowy Konkurs Krasomówczy „ Moja Mała Ojczyzna”,w którym zwycięzcami zostali nasi uczniowie:

    Gabriela Dec z kl.8a – otrzymała I miejsce (w kategorii klas 7-8),

    Maja Jastrzębska z kl.7a- zajęła II miejsce ( w kategorii klas 7-8),

    Adam Kozyra z kl.6a otrzymał wyróżnienie ( w kategorii kl.4-6)


    Pięknie mówić o swoich ukochanych Małych Ojczyznach to prawdziwa sztuka. Nasi uczniowie to potrafią!W ich wykonaniu przeróżne wolańskie historie ożyły przed widownią i jury konkursu. Malowane słowami opowieści wywołały wzruszenie, zaciekawienie i podziw dla młodych wykonawców. Gratulujemy!


    Paweł Stańko z kl. 6b- otrzymał tytuł „ Mistrza Ortografii Gminy Nowa Sarzyna-2023”

    Gratulujemy!

     

     

    Wszyscy wiedzą,że praca nad ortografią musi być systematyczna i wytrwała. Ci ,którzy ćwiczą, piszą bezbłędnie. Największą czujnością ortograficzna wykazali się: Paweł Sieńko, Monika Żak, Paulina Kania i Apolonia Florek. Oni reprezentowali nas w Gminnym Konkursie Ortograficznym , który odbył się 30.05.2023 w Szkole Podstawowej w Sarzynie. Uroczyste ogłoszenie wyników miało miejsce 13.06.2023 roku.

     

    Apolonia Florek z kl.8b została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

     

    Uczniów do konkursów przygotowały: Małgorzata Gałusza i Zofia Miś

  • ZAPROSZENIE

    DNIA 17 CZERWCA 2023R. OD GODZINY 15:00 NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY
    ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK MILITARNY,
    NA KTÓRY BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY.

    W PROGRAMIE M.IN.: WYSTĘPY SZKOLNYCH SOLISTÓW, KOLEKCJONERZY MILITARIÓW, GRUPA REKONSTRUKCYJNA ORDON, MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA STRAŻACKA, ATRAKCJE DLA DZIECI, GRILL, WOJSKOWA GROCHÓWKA.

    NA ZAKOŃCZENIE ŚPIEW PIOSENKI WOJSKOWEJ I PATRIOTYCZNEJ.

  • Matematyczne sukcesy naszych uczniów.

    6.06.2023r.w Szkole Podstawowej im.J.P.II w Łętowni odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny Złota i Srebrna Liga. W tej edycji wzięło udział 9 szkół z powiatu leżajskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Tutaj -Złota Liga kl.2b (wych.Joanna Szewczyk), Kacper Olechowski - Srebrna Liga kl.2a (wych. Lidia Ściuk) Klaudia Lewandowska - Srebrna Liga kl.3a (wych. Halina Zygmunt) Jakub Dudek -Złota Liga kl.3b (wych. Teresa Maruszak).

    Nasi uczniowie zdobyli 2 spośród 4 do zdobycia tytułów laureata.

    Jakub Dudek - ZłotaLiga
    Klaudia Lewandowska - Srebrna Liga

    Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy wykazali się talentem matematycznym.

    W ciągu IV edycji konkursu matematycznego Srebrna i Złota Liga mam 3 laureatów: Filip Turczyn i dwa razy tytuł laureata zdobyła Klaudia Lewandowska .

    Uczeń Jakub Dudek kl.3b (wych.Teresa Maruszak) po raz drugi został laureatem konkursu Złota Liga.

     

    Halina Zygmunt

  • ZWYCIĘZCY ORTOGRAFICZNYCH ZMAGAŃ DRUGOKLASISTÓW

    Szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością językową, a także rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy z zakresu polskiej ortografii to główne cele, które przyświecały konkursowi ortograficznemu w klasach drugich.

    Konkurs pod hasłem: „Piszę bez błędów” przebiegał w dwóch etapach. Na poziomie klasowym brali udział wszyscy uczniowie. Spośród uczestników wyłoniono siedemnaścioro reprezentantów do etapu międzyklasowego.

    Rywalizacja finalistów odbyła się w 24 kwietnia 2023r. Uczniowie zmierzyli się z dyktandem o tematyce wiosennej. Po zakończeniu części konkursowej komisja wyłoniła zwycięzców.

    Mistrzowie Ortografii klas drugich to:

    I miejsce

    Zuzanna Tupaj, kl. 2b

    II miejsce ex aequo

    Szymon Kulec, kl. 2a

    Milena Patrzylas, kl. 2b

    III miejsce

    Maja Grab, kl. 2a

    Zwycięzcy zostali nagrodzeni na uroczystej akademii z okazji Dnia Patrona.

    Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszym zgłębianiu tajników polskiej ortografii.

     

    Wychowawczynie klas:
    Lidia Ściuk
    Joanna Szewczyk

  • INFORMACJA

    INFORMACJA

    OGŁOSZENIE

    Kl. I-VIII

     

    Odpłatność

    za obiady za miesiąc

    CZERWIEC


    KLASY I - VII

    Wynosi 36,00 zł

    KLASY VIII

    Wynosi 21,00 zł

     

    Wpłaty należy dokonać do 10.06.2023 r. na konto

     

    NUMER KONTA BANKOWEGO SZKOŁY :

    98 9430 0006 1004 2996 2000 0001

  • WARSZAWA – WYCIECZKA KLAS SIÓDMYCH

    Mieszkamy w Polsce, warto poznać naszą stolicę!

    Kierując się tą dewizą – udaliśmy się do Warszawy. 15 maja, wczesnym rankiem wyruszyliśmy na trzydniową wycieczkę. Kapryśna tego dnia pogoda nie pokrzyżowała naszych planów. Realizowaliśmy program zgodnie z planem: na początek Sejm i niezwykle ciekawa opowieść o Parlamencie. Kto wie, może któryś z naszych uczniów zasiądzie kiedyś w sejmowych ławach? Następnie przywitaliśmy się z Syrenką nad Wisłą i metrem pomknęliśmy do Pałacu Kultury i Nauki. Aura okazała się łaskawa i mogliśmy podziwiać panoramę stolicy z XXX piętra budynku. Potem to już tylko obiadokolacja i nocleg „Pod Bażantem”. Oczywiście nie obyło się bez integracyjnych spotkań w mniejszych i większych zespołach. Kolejny dzień (16 maja) przywitał nas słoneczną pogodą. Fani różnych dyscyplin sportowych mogli spełnić marzenie o oglądnięciu Stadionu Narodowego. Tu nie tylko piłka nożna, właśnie odbywały się prace porządkowe po sobotnim Speedway Grand Prix. Teraz na salony. Kierunek Wilanów i Pałac Króla Jana III Sobieskiego. W stroje z epoki Króla przebrali się nasi uczniowie: Krzysztof Piechowski i Krystian Szozda. Piękne komnaty pałacowe, równie piękne ogrody wokół. Wstąpiliśmy również do Świątyni Opatrzności Bożej, w niej relikwie wielu świętych i błogosławionych, w tym Patrona naszej szkoły – bł. Stefana Wyszyńskiego. Tego dnia jeszcze ZOO. Tu indywidualnie, w zależności od zainteresowań podglądaliśmy życie różnych zwierzaków. Powrót do naszego hotelu. W miarę spokojna noc i ostatni (17 maja) dzień naszej wyprawy. W lekkiej mżawce, prowadzeni przez przewodnika, ruszyliśmy Królewskim Traktem. Zamek Królewski, Starówka, Syrenka, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście, Belweder. Nasz spacer kończy się przy Grobie Nieznanego Żołnierza, gdzie obserwujemy zmianę warty. Być w Warszawie i nic nie kupić? Złote Tarasy – dla jednych EPIK, dla innych modny ciuszek, dla wszystkich – szybki posiłek. Na koniec naszej wycieczki – Muzeum Powstania Warszawskiego. Niezwykle przejmująca „podróż” w historię Warszawy, wstrząsające opowieści przewodników i film „Miasto ruin”. Ważna lekcja przed kolejnym rokiem nauki szkolnej. Warszawa żegna nas ulewnym deszczem. Nam też troszkę smutno. Szybko minął czas wycieczki. Wracamy jednak zadowoleni, wzbogaceni w wiedzę o stolicy naszej Ojczyzny! Dziękujemy p. Marcie Olechowskiej i p. Grażynie Marciniak za sprawowanie opieki nad naszymi uczniami. Jesteśmy wdzięczni p. Paulinie(pilot) i p. Sylwestrowi(kierowca) z biura Baltazar, którzy bezpiecznie w bardzo przyjaznej atmosferze pomogli nam zrealizować bogaty program wycieczki.

     

    Wychowawcy klas siódmych: Lucyna Michna, Agata Kurlej

     

  • VIDEOOLIMPIADA – SUKCES UCZNIÓW KLASY 7A

    Graj z nami w zielone!

    W ramach edukacyjnego projektu Polenergii zorganizowano dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy konkursy:

    1. Plastyczny: dla uczniów klas I –III

    2. Videoolimpiadę: dla uczniów klas IV – VIII

    Dziękujemy uczniom i wychowawcom klas I – III za przygotowanie prac na konkurs plastyczny. Wykonano ponad 40 ciekawych prac prezentujących pomysły dbania o środowisko przyrodnicze.

    W drugiej kategorii należało przygotować materiał filmowy, ukazujący jak można przyczynić się do ochrony klimatu lub jak edukować najbliższych o potrzebie działań na rzecz ochrony klimatu.

    Filmik przygotowany przez uczennice klasy 7a został doceniony przez Organizatora Konkursu.

    II miejsce w Konkursie

    Nagroda dla szkoły w wysokości 2500 zł

    Cenne rzeczowe nagrody dla uczennic klasy 7a.

    Pomysłową pracę wykonały:

    Barbara Chowaniec

    Maja Jastrzębska

    Iga Perlak

    Joanna Perlak

    Gratulujemy uczennicom pomysłu i jakości materiału filmowego. Dziękujemy Filipowi Turczynowi, uczniowi klasy 6a, który był operatorem filmu. Nagroda finansowa, zgodnie z regulaminem konkursu, będzie przeznaczona na działania zwiększające świadomość ekologiczną uczniów naszej szkoły w zakresie wiedzy na temat zmian klimatu.

     

    Opiekunowie projektu: Lucyna Michna i Anna Mucha

     

  • LOGISTYCZNIE I EKONOMICZNIE

    BRAWO!

    21 kwietnia 2023 roku odbyła się w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku 7 edycja Konkursu „Logistycznie i ekonomicznie”. Tym razem pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W konkursie uczestniczyły 24 zespoły z 14 szkół podstawowych z powiatu leżajskiego. Szkołę z Woli Zarczyckiej reprezentowały 3 zespoły, każdy liczył 3 uczniów.

    W pierwszej części konkursu zespoły odpowiadały na 20 pytań z zakresu matematyki, geografii, fizyki, informatyki. Do finału konkursu przeszło 6 zespołów, w tym 3 zespoły z naszej szkoły. W drugiej części konkursu należało rozwiązać 6 zadań praktycznych z dziedziny ekonomii i logistyki. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Przy takiej samej liczbie uzyskanych punktów decydował czas rozwiązania zadań.

    Gratulujemy naszym drużynom osiągniętych wyników. Liczymy, że jedyny spośród finałowej szóstki zespół siódmoklasistów postara się w kolejnej edycji konkursu równie godnie reprezentować naszą szkołę.

    II miejsce: Sebastian Kostyra (8b)

                       Michał Piechowski (8a)

                        Artur Kurcaba (8a)

     

    IV miejsce: Iga Perlak (7a) (7a)

                        Łucja Szczepańska (7a)

                        Patryk Smycz (7a)

     

    V miejsce: Paulina Kania (8a)

                       Edyta Sobota (8a)

                       Błażej Zygmunt (8b)

     

    Organizatorzy przygotowali dla zwycięskich zespołów cenne nagrody rzeczowe, dodatkową atrakcją była dla 6 zespołów wycieczka do leżajskiej firmy BMF.

     

    Lucyna Michna, Ewa Przybysz

  • Gratulacje!

    Sebastian Kostyra znalazł się w gronie laureatów konkursu z geografii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023. To już drugi, po matematyce, tytuł zdolnego ucznia z klasy 8b. Jest to ogromne osiągnięcie Sebastiana, nagroda za wytrwałą, wielomiesięczną pracę, jaką włożył w rozwijanie zainteresowań geograficznych. Gratuluję talentu i ambicji, dziękuję za wytrwałość i zaangażowanie w pokonywaniu kolejnych etapów konkursu. Praca z tak zdyscyplinowanym i pracowitym uczniem była dla mnie przyjemnością. Wierzę, że zdobyta wiedza zachęci Sebastiana do eksploracji niezwykłych zakątków Polski i świata.

     

    Lucyna Michna – nauczyciel geografii

  • AKADEMIA

    28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Chcąc przybliżyć uczniom  to ważne wydarzenie z historii naszego kraju, klasy VI a i VI b przygotowały montaż słowno- muzyczny. Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed 232 lat i dowód pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem. Była to także sprzyjająca okoliczność do pielęgnowania patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły.

    Marta Olechowska

    Grażyna Marciniak

  • INFORMACJA

    INFORMACJA

    OGŁOSZENIE

    Kl. I-VIII

     

    Odpłatność

    za obiady za miesiąc

    MAJ

    Wynosi 45,00 zł

     

    Wpłaty należy dokonać do 10.05.2023 r. na konto

     

    NUMER KONTA BANKOWEGO SZKOŁY :

    98 9430 0006 1004 2996 2000 0001

  • WYNIKI XXIII PODKARPACKIEGO SARZYŃSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

    WYNIKI XXIII PODKARPACKIEGO SARZYŃSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

    26 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Łętowni odbył się etap finałowy XXIII Podkarpackiego Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego. W tej edycji wzięło udział 122 uczniów szkól z całego podkarpacia, a 41 zakwalifikowało się do etapu finałowego.

    Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym XXIV Podkarpackim Sarzyńskim Konkursie Chemicznym.

     

    LAUREATAMI XXIII Podkarpackiego Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego zostali:

     

    Piotr Jandziś – Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy

    Marlena Chorzępa – Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek

    w Rzeszowie

    Kacper Kucia – Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

    Oliwia Dąbrowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego

    w Stalowej Woli

     

    WYRÓŻNIENIA otrzymali:

     

    Jan Opaliński – Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach

    Julia Piwoda – Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy

    Kalina Magoń – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie

     

    W związku z dużą hojnością instytucji sprawujących patronat nad konkursem oraz sponsorów, decyzją komisji konkursowej zwiększono liczbę wyróżnień. Wyróżnienia otrzymują:

     

    Tomasz Wnuk – Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli

    Wiktoria Dąbrowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego

    w Stalowej Woli

     

    Informacja nt. wyników punktowych uczestników konkursu udzielana będzie indywidualnie.

     

  • GRATULACJE!!!

    WYRÓŻNIENIE

    dla

     Leny Jastrzębskiej 

    W XXIII Wojewódzkim Konkursie

    „SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE” 2023

     

    Lenka wyeksponowała walory swojego głosu w utworze pt. „Zamiast” Edyty Geppert.

    Wysoki poziom III etapu konkursu, który odbył się w Jarosławiu
    i sukces Lenki pokazuje jej talent wokalny.

                      BRAWO!                    
    GRATULACJE!

     

    Dziękuję za emocje :)

    p. Ewa Siwiec   

  • Brawo!!!

    I   MIEJSCE

    w XIII Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
    w Leżajsku

    wyśpiewała

    Antonina Kozyra

     

    Ogromne brawa i gratulacje za wrażliwość i przepiękne wykonanie utworu pt. „Stay” w języku angielskim składają opiekunowie i cała społeczność uczniowska.

                      SUPER!                        
    TAK TRZYMAJ! :)

     

    p. Justyna Gramatyka

    p. Ewa Siwiec

  • Wycieczka klasy 5a i 5b do Inwałdu i Wadowic

    Wycieczka klas piątych to już miłe wspomnienie. Zdyscyplinowana grupa wykazała się punktualnością. Lunapark w Inwałdzie to był czas na zabawę. Młodzież świetnie bawiła się na Auto Scooterze, Piracie, Kole Młyńskim, w labiryncie, a wizyta w kinie 5D to dreszczyk emocji podczas Horroru Show. Następnie spacer po Rynku, modlitwa w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach  i zwiedzanie Domu Jana Pawła II – Muzeum Papieskiego to była poważniejsza część programu wycieczki.

    Wychowawcy klas piątych:
    p. Ewa Siwiec
    p. Maria Patrzylas

  • SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

    21.04.2023 na Stadionie PUKS Azalia w Woli Zarczyckiej rozegrano Szkolną Ligę Lekkoatletyczną dziewcząt i chłopców. W skład zawodów weszło kilka konkurencji : skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, bieg na 100m, 300m, 600m, 1000 m oraz sztafeta 4x100 m.Zawody te były eliminacją do Powiatowej Ligi Lekkoatletycznej, która odbędzie się w najbliższy piątek w Kuryłówce.

    CHŁOPCY
    🥇miejsce - SP Wola Zarczycka : 974 pkt
    🥈miejsce - SP Nowa Sarzyna : 874 pkt
    🥉 miejsce - SP Łętownia : 737 pkt
    IV miejsce - SP Sarzyna : 711 pkt
    V miejsce - SP Tarnogóra : 630 pkt
    VI miejsce - SP Jelna : 497 pkt
    VII miejsce -SP Ruda Łańcucka : 473 pkt

    DZIEWCZĘTA
    🥇miejsce - SP Wola Zarczycka : 825 pkt
    🥈miejsce - SP Łętownia : 405 pkt
    🥉miejsce - SP Nowa Sarzyna : 378 pkt
    IV miejsce- SP Jelna : 352 pkt
    V miejsce - SP Ruda Łańcucka : 125 pkt

  • Trójbój i Czwórbój lekkoatletyczny

    20 kwietnia na Stadionie w Woli Zarczyckiej odbył się Trójbój i Czwórbój lekkoatletyczny w ramach Igrzysk Dzieci.
    Celem zawodów było wyłonienie najlepszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców, która reprezentować będzie naszą gminę na zawodach powiatowych w Kuryłówce już w najbliższy wtorek.
    Dzieci w ramach trójboju rywalizowały w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak : bieg 60m, skok w dal , rzut piłeczką palantową, zaś dzieci w konkurencji czwórboju rywalizowały w konkurencjach czteroboju : bieg 60 m, rzut piłeczka palantową, skok w dal, bieg na 1000 m.
    Każdy wynik zawodnika przeliczany był na punkty wg tabel wielobojowych, a suma 4 najlepszych wyników w trójboju i 5 najlepszych wyników w czwórboju określała miejsce szkoły.
    W zawodach wystartowały szkoły podstawowe : SP Wola Zarczycka, SP Sarzyna, SP Jelna, SP Nowa Sarzyna, SP Łętownia, SP Tarnogóra.
     

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ


    Trójbój dziewczęta:
    I miejsce – SP Wola Zarczycka – 426 pkt
    II miejsce –SP Nowa Sarzyna – 379 pkt
    III miejsce –SP Jelna – 294 pkt
    IV miejsce – SP Tarnogóra – 273 pkt
    V miejsce - SP Sarzyna - 237 pkt
    VI miejsce - SP Łętownia - 218 pkt

    Trójbój chłopców:
    I miejsce –SP Wola Zarczycka– 240 pkt
    II miejsce –SP Sarzyna– 235 pkt
    III miejsce –SP Nowa Sarzyna – 215 pkt
    IV miejsce – SP Jelna – 176 pkt
    V miejsce – SP Łętownia – 174 pkt
    VI miejsce - SP Tarnogóra - 113 pkt

    Czwórbój dziewcząt:
    I miejsce – SP Wola Zarczycka – 734 pkt
    II miejsce – SP Tarnogóra – 566 pkt
    III miejsce – SP Sarzyna – 516 pkt
    IV miejsce - SP Jelna- 501 pkt

    Czwórbój chłopców:
    I miejsce –SP Wola Zarczycka– 737 pkt
    II miejsce –SP Sarzyna – 500 pkt
    III miejsce – SP Jelna – 382 pkt
    IV miejsce – SP Nowa Sarzyna – 370 pkt
    V miejsce – SP Łętownia – 339 pkt

  • GRATULUJEMY!

    MICHAŁ PIECHOWSKI, UCZEŃ KLASY VIII A I SEBASTIAN KOSTYRA, UCZEŃ KLASY VIIIB
    NASZEJ SZKOŁY

    ZOSTALI LAUREATAMI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

    ORGANIZOWANEGO PRZEZ PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

     

    Konkursy corocznie przygotowywane przez kuratora oświaty opracowywane są dla wszystkich uczniów, szczególnie jednak z myślą o uczniach zdolnych, wykazujących indywidualne zainteresowania, prezentujących rozległą wiedzę oraz wykorzystujących swoją kreatywność i pomysłowość. Zostać laureatem czy finalistą takich eliminacji  jest niezwykle trudno – trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami, nietypowym myśleniem, ale też  wiedzą i zagadnieniami, które nie są omawiane na lekcjach, a w przygotowania należy włożyć dużo pracy. Konkurs Przedmiotowy przebiega trzema etapami a najlepsi uczniowie przechodzą do finału wojewódzkiego.

        Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym mamy laureatów z matematyki! Zostali nimi uczniowie klas 8 - Michał i Sebastian. Wytrwałości i samozaparcia naszym uczniom nie zabrakło, włożyli ogrom ciężkiej pracy w przygotowanie się do konkursu. Dziękuję Im za to oraz nauczycielowi matematyki, p. E Przybysz i Rodzicom chłopców. Z przyjemnością informuję, że Ci uczniowie są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z części matematycznej, za którą otrzymują 100% punktów.

        Gratuluję przede wszystkim sukcesu, pracowitości oraz stawiania sobie ambitnych celów. Życzę kolejnych edukacyjnych zwycięstw w szkole średniej!

    Dyrektor szkoły

    Adam Stanaszek

     

strona:

AKTUALNOŚCI

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli Zarczyckiej
    37-311 Wola Zarczycka 128
  • 17 2417002

Galeria zdjęć