REGULAMINY

REGULAMIN AKCJI CHARYTATYWNEJ "POMÓŻ JULII"

REGULAMIN AKCJI CHARYTATYWNEJ „POMÓŻ JULII”
PROWADZONEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ
W WOLI ZARCZYCKIEJ w roku szkolnym 2019/2020

Cel akcji: akcja ma na celu niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, chorym z terenu miasta i gminy Nowa Sarzyna. Pieniądze z zebranych nakrętek w sposób szczególny służą realizowaniu marzeń oraz wspieraniu  potrzebujących dzieci w leczeniu, rehabilitacji i zakupie sprzętu pomocnego w życiu codziennym.
Akcja skierowana  jest do: uczniów naszej szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i wszystkich osób chętnych zbierających nakrętki z butelek typu PET, którzy pragną nieść pomoc innym ludziom.
Koordynatorzy akcji – nauczyciele : mgr Joanna Szewczyk, mgr Małgorzata Krawiec
Czas trwania akcji: 17 lutego 2020r. do 15 maja 2020 r.
Zasady prowadzenia akcji:

• Zebrane nakrętki przynosimy do szkoły i składamy w koszu obok małej sali gimnastycznej (hol główny szkoły).
  • Nakrętki mają być policzone i podpisane ( imię i nazwisko ucznia , klasa, ilość sztuk).

Informacje te potrzebne są do przyznania punktów dodatnich wpisywanych uczniom na bieżąco
         przez koordynatorów akcji.

• Punkty dodatnie za przyniesione nakrętki doliczane są do zachowania na semestr.

Zasady punktacji:
0 – 50 szt. = +5pkt.
51 – 199 szt. = + 10 pkt.
200 – 599 szt. = +15 pkt.
600 – 1500 szt. = + 20 pkt.
powyżej 1500 szt. dodatkowe + 10 pkt.
Osoba, która przyniesie najwięcej nakrętek w danej klasie dodatkowo otrzyma +10 pkt.

Zasady punktacji ustalone dnia 14 lutego 2020r. i zatwierdzone przez Dyrektora szkoły, Samorząd Szkolny i koordynatorów akcji.

• Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli Zarczyckiej
    37-311 Wola Zarczycka 128